Produkte > EATON ELECTRONICS > DRA127-2R2-R
DRA127-2R2-R
DRA127-2R2-R Eaton Electronics
eaton_dra_automotive_shielded_drum_core_power_indu-1608655.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Power Inductors - SMD 2.2uH 25.5A 0.004ohms
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DRA127-2R2-R Eaton Electronics
Description: FIXED IND 2.2UH 12.52A 4MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 165°C, DC Resistance (DCR): 4mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 25.5A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 12.52 A.
Weitere Produktangebote DRA127-2R2-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
DRA127-2R2-R Hersteller : EATON / PARTNER STOCK coi-dra127-2r2-r.pdf Description: EATON / PARTNER STOCK - DRA127-2R2-R - POWER INDUCTORS-SMD 2.2UH 25.5A 0.
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 4379 Stücke:
DRA127-2R2-R DRA127-2R2-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-dra-automotive-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 12.52A 4MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 165°C
DC Resistance (DCR): 4mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 25.5A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 12.52 A
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 4mOhm
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 12.52 A