Produkte > COOPER > DRA127-3R3-R
DRA127-3R3-R COOPER
eaton-dra-automotive-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: COOPER
SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DRA127-3R3-R COOPER
Description: FIXED IND 3.3UH 9.59A 6.8 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 165°C, DC Resistance (DCR): 6.8mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 18.7A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 9.59 A.
Weitere Produktangebote DRA127-3R3-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DRA127-3R3-R DRA127-3R3-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-dra-automotive-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 9.59A 6.8 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 165°C
DC Resistance (DCR): 6.8mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 18.7A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 9.59 A
Produkt ist nicht verfügbar
DRA127-3R3-R DRA127-3R3-R Hersteller : Eaton Electronics eaton-dra-automotive-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Power Inductors - SMD 3.3uH 18.7A 0.0068ohms