Produkte > COOPER > DRA73-820-R
DRA73-820-R COOPER
eaton-dra-automotive-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: COOPER
SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DRA73-820-R COOPER
Description: FIXED IND 82UH 731MA 530MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 165°C, DC Resistance (DCR): 530mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 851mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.140" (3.55mm), Part Status: Active, Inductance: 82 µH, Current Rating (Amps): 731 mA.
Weitere Produktangebote DRA73-820-R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DRA73-820-R DRA73-820-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-dra-automotive-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 82UH 731MA 530MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 165°C
DC Resistance (DCR): 530mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 851mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.140" (3.55mm)
Part Status: Active
Inductance: 82 µH
Current Rating (Amps): 731 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 530mOhm
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Inductance: 82 µH
Current Rating (Amps): 731 mA
Produkt ist nicht verfügbar
DRA73-820-R DRA73-820-R Hersteller : Coiltronics / Eaton Bus_Elx_PM_4319_DRA_Series-310359.pdf Fixed Inductors 82uH 0.851A 0.53ohms