Produkte > EATON ELECTRONICS > DRA74-821-R
DRA74-821-R
DRA74-821-R Eaton Electronics
eaton-dra-automotive-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton Electronics
Power Inductors - SMD 820uH 0.327A 3.63ohms
auf Bestellung 1031 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DRA74-821-R Eaton Electronics
Description: FIXED IND 820UH 279MA 3.63OHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 165°C, DC Resistance (DCR): 3.63Ohm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 327mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.171" (4.35mm), Inductance: 820 µH, Current Rating (Amps): 279 mA.
Weitere Produktangebote DRA74-821-R
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
DRA74-821-R Hersteller : EATON / PARTNER STOCK coi-dra74-821-r.pdf Description: EATON / PARTNER STOCK - DRA74-821-R - 820 µH SHIELDED WIREWOUND INDUCTOR
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
DRA74-821-R DRA74-821-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-dra-automotive-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 820UH 279MA 3.63OHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 165°C
DC Resistance (DCR): 3.63Ohm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 327mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.171" (4.35mm)
Inductance: 820 µH
Current Rating (Amps): 279 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 3.63Ohm
Ratings: AEC-Q200
Inductance: 820 µH
Current Rating (Amps): 279 mA
Produkt ist nicht verfügbar
DRA74-821-R DRA74-821-R Hersteller : Coiltronics / Eaton eaton-dra-automotive-shielded-drum-core-power-indu-1608655.pdf Fixed Inductors 820uH 0.327A 3.63ohms