DRA74-R33-R
DRA74-R33-R Coiltronics / Eaton
Bus_Elx_PM_4319_DRA_Series-310359.pdf
Hersteller: Coiltronics / Eaton
Fixed Inductors 0.33uH 18.4A 0.0054ohms
auf Bestellung 870 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DRA74-R33-R Coiltronics / Eaton
Description: FIXED IND 330NH 7.26A 5.4MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 165°C, DC Resistance (DCR): 5.4mOhm, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 18.4A, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.171" (4.35mm), Inductance: 330 nH, Current Rating (Amps): 7.26 A.
Weitere Produktangebote DRA74-R33-R
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
DRA74-R33-R Hersteller : EATON / PARTNER STOCK coi-dra74-r33-r.pdf Description: EATON / PARTNER STOCK - DRA74-R33-R - 330 NH SHIELDED WIREWOUND INDUCTOR
tariffCode: 85045000
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
SVHC: To Be Advised
auf Bestellung 1826 Stücke:
DRA74-R33-R DRA74-R33-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-dra-automotive-shielded-drum-core-power-inductors-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 330NH 7.26A 5.4MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 165°C
DC Resistance (DCR): 5.4mOhm
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 18.4A
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.171" (4.35mm)
Inductance: 330 nH
Current Rating (Amps): 7.26 A