DRAP125-220-R
DRAP125-220-R Eaton - Electronics Division
eaton-drap125-automotive-shielded-drum-core-data-sheet.pdf
Hersteller: Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 22UH 3.95A 42 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -40°C ~ 165°C
DC Resistance (DCR): 42mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 4.74A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 3.95 A
auf Bestellung 598 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DRAP125-220-R Eaton - Electronics Division
Description: FIXED IND 22UH 3.95A 42 MOHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -40°C ~ 165°C, DC Resistance (DCR): 42mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 4.74A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.240" (6.10mm), Part Status: Active, Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 3.95 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DRAP125-220-R DRAP125-220-R Hersteller : Eaton Electronics eaton_drap125_automotive_shielded_drum_core_data_s-1863704.pdf Power Inductors - SMD 22 UH 20%
auf Bestellung 590 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DRAP125-220-R DRAP125-220-R Hersteller : Eaton - Electronics Division eaton-drap125-automotive-shielded-drum-core-data-sheet.pdf Description: FIXED IND 22UH 3.95A 42 MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 3.95 A