Produkte > CUI DEVICES > DS01C-254-L-09BE
DS01C-254-L-09BE
DS01C-254-L-09BE CUI DEVICES
ds01-254.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
9 Pole, Raised Actuator, Convex Bottom, Long Pin, DIP Switch
auf Bestellung 700 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 157
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS01C-254-L-09BE CUI DEVICES
Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V, Packaging: Tube, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 24VDC, Current Rating (Amps): 25mA, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: SPST, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Slide (Standard), Height Above Board: 0.264" (6.70mm), Actuator Level: Raised, Washable: No, Contact Material: Copper Alloy, Part Status: Active, Number of Positions: 9.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DS01C-254-L-09BE DS01C-254-L-09BE Hersteller : Same Sky ds01_254.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, raised actuator, covex bottom, long pin, 9 position, Blue
auf Bestellung 1219 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
DS01C-254-L-09BE DS01C-254-L-09BE Hersteller : CUI Devices ds01_254-1777712.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, raised actuator, covex bottom, long pin, 9 position, Blue
auf Bestellung 835 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
DS01C-254-L-09BE DS01C-254-L-09BE Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ds01-254.pdf Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: SPST
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Slide (Standard)
Height Above Board: 0.264" (6.70mm)
Part Status: Active
Number of Positions: 9
auf Bestellung 364 Stücke:
Mindestbestellmenge: 12
DS01C-254-L-09BE DS01C-254-L-09BE Hersteller : SAME SKY ds01254.pdf Switch DIP OFF ON SPST 9 Raised Slide 0.025A 24VDC PC Pins 2.54mm Thru-Hole Tube