Produkte > SAME SKY > DS01C-254-L-12BE
DS01C-254-L-12BE
DS01C-254-L-12BE SAME SKY
ds01-254.pdf
Hersteller: SAME SKY
Switch DIP OFF ON SPST 12 Raised Slide 0.025A 24VDC PC Pins 2.54mm Thru-Hole Tube
auf Bestellung 285 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 213
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS01C-254-L-12BE SAME SKY
Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V, Packaging: Tube, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 24VDC, Current Rating (Amps): 25mA, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: SPST, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Slide (Standard), Height Above Board: 0.264" (6.70mm), Actuator Level: Raised, Washable: No, Contact Material: Copper Alloy, Part Status: Active, Number of Positions: 12.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DS01C-254-L-12BE DS01C-254-L-12BE Hersteller : SAME SKY ds01-254.pdf Switch DIP OFF ON SPST 12 Raised Slide 0.025A 24VDC PC Pins 2.54mm Thru-Hole Tube
auf Bestellung 285 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 213
DS01C-254-L-12BE DS01C-254-L-12BE Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ds01-254.pdf Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: SPST
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Slide (Standard)
Height Above Board: 0.264" (6.70mm)
Part Status: Active
Number of Positions: 12
auf Bestellung 546 Stücke:
Mindestbestellmenge: 9
DS01C-254-L-12BE DS01C-254-L-12BE Hersteller : CUI Devices ds01_254-1777712.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, raised actuator, covex bottom, long pin, 12 position, Blue
Produkt ist nicht verfügbar
DS01C-254-L-12BE DS01C-254-L-12BE Hersteller : Same Sky ds01_254.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, raised actuator, covex bottom, long pin, 12 position, Blue