Produkte > CUI DEVICES > DS01C-254-S-09BE
DS01C-254-S-09BE
DS01C-254-S-09BE CUI DEVICES
ds01-254.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
9 Pole, Raised Actuator, Convex Bottom, Short Pin, DIP Switch
auf Bestellung 1045 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 121
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS01C-254-S-09BE CUI DEVICES
Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V, Packaging: Tube, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 24VDC, Current Rating (Amps): 25mA, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: SPST, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Slide (Standard), Height Above Board: 0.264" (6.70mm), Actuator Level: Raised, Washable: No, Contact Material: Copper Alloy, Part Status: Active, Number of Positions: 9.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DS01C-254-S-09BE DS01C-254-S-09BE Hersteller : CUI DEVICES ds01-254.pdf 9 Pole, Raised Actuator, Convex Bottom, Short Pin, DIP Switch
auf Bestellung 570 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 106
DS01C-254-S-09BE DS01C-254-S-09BE Hersteller : Same Sky ds01_254.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, raised actuator, covex bottom, Short pin, 9 position, Blue
auf Bestellung 721 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
auf Bestellung 1000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 100
DS01C-254-S-09BE DS01C-254-S-09BE Hersteller : CUI Devices ds01_254-1777712.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, raised actuator, covex bottom, Short pin, 9 position, Blue
Mindestbestellmenge: 2
DS01C-254-S-09BE DS01C-254-S-09BE Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ds01-254.pdf Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: SPST
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Slide (Standard)
Height Above Board: 0.264" (6.70mm)