Produkte > CUI DEVICES > DS02-254-1L-02BE
DS02-254-1L-02BE
DS02-254-1L-02BE CUI DEVICES
ds02-254.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
2 Pole, Flat Actuator, Flat Bottom, Long Pin, DIP Switch
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 124
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS02-254-1L-02BE CUI DEVICES
Description: DIP SWITCH, SPST, 2.54 PITCH, RA, Packaging: Tube, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 24VDC, Current Rating (Amps): 25mA, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: SPST, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Piano, Height Above Board: 0.378" (9.60mm), Actuator Level: Raised, Washable: No, Contact Material: Copper Alloy, Number of Positions: 2.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DS02-254-1L-02BE DS02-254-1L-02BE Hersteller : Same Sky ds02-254.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, Raised actuator, flat bottom, long pin, 2 position, Blue
auf Bestellung 1634 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
DS02-254-1L-02BE
Produktcode: 213201
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
ds02-254.pdf Passive Bauelemente > Schalter, Schubschalter, Kippschalter (alle außer Knopf/Tasten)
Produkt ist nicht verfügbar
DS02-254-1L-02BE DS02-254-1L-02BE Hersteller : SAME SKY ds02254.pdf Switch DIP OFF ON SPST 2 Piano 0.025A 24VDC PC Pins 2.54mm Thru-Hole Tube
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: SPST
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Piano
Height Above Board: 0.378" (9.60mm)