Produkte > CUI DEVICES > DS02C-254-1L-03BE
DS02C-254-1L-03BE
DS02C-254-1L-03BE CUI DEVICES
ds02-254.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
3 Pole, Raised Actuator, Convex Bottom, Long Pin, DIP Switch
auf Bestellung 1150 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 194
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS02C-254-1L-03BE CUI DEVICES
Description: SWITCH PIANO DIP SPST 0.025A 24V, Packaging: Tube, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 24VDC, Current Rating (Amps): 25mA, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: SPST, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Piano, Height Above Board: 0.378" (9.60mm), Actuator Level: Raised, Washable: No, Contact Material: Copper Alloy, Part Status: Active, Number of Positions: 3.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DS02C-254-1L-03BE DS02C-254-1L-03BE Hersteller : CUI Devices ds02_254-1777565.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, Raised actuator, convex bottom, long pin, 3 position, Blue
auf Bestellung 5699 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
DS02C-254-1L-03BE DS02C-254-1L-03BE Hersteller : Same Sky ds02-254.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, Raised actuator, convex bottom, long pin, 3 position, Blue
Mindestbestellmenge: 3
DS02C-254-1L-03BE DS02C-254-1L-03BE Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ds02-254.pdf Description: SWITCH PIANO DIP SPST 0.025A 24V
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: SPST
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Piano
Height Above Board: 0.378" (9.60mm)
Actuator Level: Raised
Washable: No
Contact Material: Copper Alloy
Part Status: Active
Number of Positions: 3
Mindestbestellmenge: 15
DS02C-254-1L-03BE Hersteller : CUI Inc ds02-254.pdf DIP-перемикач серії "piano", кутовий, Iк = 25 мА, Uк, В = 24, К-сть конт. в гр. = 3, Конф. конт. = SPST, Крок, мм = 2,54, Тексп, °C = -40...+85,... Група товару: Кнопки, перемикачі Корпус: DIP Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 50 Stücke
verfügbar 1 Stücke:
DS02C-254-1L-03BE DS02C-254-1L-03BE Hersteller : SAME SKY ds02254.pdf Switch DIP OFF ON SPST 3 Piano 0.025A 24VDC PC Pins 2.54mm Thru-Hole Tube