Produkte > CUI DEVICES > DS02C-254-1L-08BE
DS02C-254-1L-08BE
DS02C-254-1L-08BE CUI DEVICES
ds02-254.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
8 Pole, Raised Actuator, Convex Bottom, Long Pin, DIP Switch
auf Bestellung 625 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 98
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS02C-254-1L-08BE CUI DEVICES
Description: SWITCH PIANO DIP SPST 0.025A 24V, Packaging: Tube, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 24VDC, Current Rating (Amps): 25mA, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: SPST, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Piano, Height Above Board: 0.378" (9.60mm), Actuator Level: Raised, Washable: No, Contact Material: Copper Alloy, Part Status: Active, Number of Positions: 8.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DS02C-254-1L-08BE DS02C-254-1L-08BE Hersteller : Same Sky ds02-254.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, Raised actuator, convex bottom, long pin, 8 position, Blue
auf Bestellung 721 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
DS02C-254-1L-08BE DS02C-254-1L-08BE Hersteller : CUI Devices ds02_254-1777565.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, Raised actuator, convex bottom, long pin, 8 position, Blue
auf Bestellung 721 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
DS02C-254-1L-08BE DS02C-254-1L-08BE Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ds02-254.pdf Description: SWITCH PIANO DIP SPST 0.025A 24V
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: SPST
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Piano
Height Above Board: 0.378" (9.60mm)
Part Status: Active
Number of Positions: 8
auf Bestellung 633 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
DS02C-254-1L-08BE DS02C-254-1L-08BE Hersteller : SAME SKY ds02254.pdf Switch DIP OFF ON SPST 8 Piano 0.025A 24VDC PC Pins 2.54mm Thru-Hole Tube
auf Bestellung 9 Stücke: