Produkte > CUI DEVICES > DS02C-254-2L-06BE
DS02C-254-2L-06BE
DS02C-254-2L-06BE CUI Devices
ds02-254.pdf
Hersteller: CUI Devices
Description: DIP SWITCH, SPST, 2.54 PITCH, FL
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: SPST
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Piano
Height Above Board: 0.378" (9.60mm)
Actuator Level: Flush, Recessed
Washable: No
Contact Material: Copper Alloy
Number of Positions: 6
auf Bestellung 165 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS02C-254-2L-06BE CUI Devices
Description: DIP SWITCH, SPST, 2.54 PITCH, FL, Packaging: Tube, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 24VDC, Current Rating (Amps): 25mA, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: SPST, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Piano, Height Above Board: 0.378" (9.60mm), Actuator Level: Flush, Recessed, Washable: No, Contact Material: Copper Alloy, Number of Positions: 6.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DS02C-254-2L-06BE DS02C-254-2L-06BE Hersteller : CUI Devices ds02_254-1777565.pdf DIP Switches/SIP Switches 2 12 Positions, Through Hole, 2.54 mm Pitch, Piano Slide Actuator, DIP Switch
auf Bestellung 114 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
DS02C-254-2L-06BE DS02C-254-2L-06BE Hersteller : SAME SKY ds02254.pdf Switch DIP OFF ON SPST 6 Piano 0.025A 24VDC PC Pins 2.54mm Thru-Hole Tube
auf Bestellung 61 Stücke: