Produkte > CUI DEVICES > DS03-254-06BE
DS03-254-06BE
DS03-254-06BE CUI DEVICES
ds03-254.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
6 Pole, Flat Actuator, Convex Bottom, Long Pin, DIP Switch
auf Bestellung 644 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 73
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS03-254-06BE CUI DEVICES
Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V, Packaging: Tube, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 24VDC, Current Rating (Amps): 25mA, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: SPST, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Slide (Standard), Height Above Board: 0.390" (9.90mm), Actuator Level: Raised, Washable: No, Contact Material: Copper Alloy, Part Status: Active, Number of Positions: 6.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DS03-254-06BE DS03-254-06BE Hersteller : Same Sky ds03_254.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, Raised actuator, right angle, 6 position, Blue
auf Bestellung 644 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
DS03-254-06BE DS03-254-06BE Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ds03-254.pdf Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: SPST
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Slide (Standard)
Height Above Board: 0.390" (9.90mm)
Part Status: Active
Number of Positions: 6
auf Bestellung 307 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
DS03-254-06BE DS03-254-06BE Hersteller : SAME SKY ds03254.pdf Switch DIP OFF ON SPST 6 Raised Slide 0.025A 24VDC PC Pins 2.54mm Thru-Hole Tube