Produkte > CUI DEVICES > DS04-254-1-03BK-SMT
DS04-254-1-03BK-SMT
DS04-254-1-03BK-SMT CUI DEVICES
ds04-254-smt.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
3 Pole, Raised Actuator, Flat Bottom, SMT Pin, DIP Switch
auf Bestellung 6580 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 313
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS04-254-1-03BK-SMT CUI DEVICES
Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V, Packaging: Tube, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 24VDC, Current Rating (Amps): 25mA, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: SPST, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Actuator Type: Slide (Standard), Height Above Board: 0.189" (4.80mm), Actuator Level: Raised, Washable: No, Contact Material: Copper Alloy, Part Status: Active, Number of Positions: 3.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DS04-254-1-03BK-SMT DS04-254-1-03BK-SMT Hersteller : CUI DEVICES ds04-254-smt.pdf 3 Pole, Raised Actuator, Flat Bottom, SMT Pin, DIP Switch
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 146
auf Bestellung 400 Stücke:
Mindestbestellmenge: 129
DS04-254-1-03BK-SMT DS04-254-1-03BK-SMT Hersteller : Same Sky ds04_254_smt.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, Raised actuator, SMT, 3 position, Black
auf Bestellung 1830 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
DS04-254-1-03BK-SMT DS04-254-1-03BK-SMT Hersteller : CUI Devices ds04_254_smt-1777718.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, Raised actuator, SMT, 3 position, Black
auf Bestellung 734 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
DS04-254-1-03BK-SMT DS04-254-1-03BK-SMT Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ds04-254-smt.pdf Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: SPST
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Actuator Type: Slide (Standard)
Height Above Board: 0.189" (4.80mm)
Part Status: Active
Number of Positions: 3
Mindestbestellmenge: 12
auf Bestellung 30 Stücke:
tariffCode: 85365019
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: DS04-254 Series
SVHC: To Be Advised
DS04-254-1-03BK-SMT DS04-254-1-03BK-SMT Hersteller : SAME SKY ds04-254-smt.pdf Switch DIP OFF ON SPST 3 Raised Slide 0.025A 24VDC Gull Wing 2.54mm SMD Tube