Produkte > CUI DEVICES > DS04-254-1-04BK-SMT-TR
DS04-254-1-04BK-SMT-TR
DS04-254-1-04BK-SMT-TR CUI DEVICES
ds04-254-smt.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
Switch DIP OFF ON SPST 4 Raised Slide 0.025A 24VDC Gull Wing 2.54mm SMD T/R
auf Bestellung 1600 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS04-254-1-04BK-SMT-TR CUI DEVICES
Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V, Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 24VDC, Current Rating (Amps): 25mA, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: SPST, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Actuator Type: Slide (Standard), Height Above Board: 0.179" (4.55mm), Actuator Level: Raised, Washable: No, Contact Material: Copper Alloy, Part Status: Active, Number of Positions: 4.
Weitere Produktangebote DS04-254-1-04BK-SMT-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DS04-254-1-04BK-SMT-TR DS04-254-1-04BK-SMT-TR Hersteller : SAME SKY ds04254smt.pdf Switch DIP OFF ON SPST 4 Raised Slide 0.025A 24VDC Gull Wing 2.54mm SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
DS04-254-1-04BK-SMT-TR DS04-254-1-04BK-SMT-TR Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ds04-254-smt.pdf Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: SPST
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Actuator Type: Slide (Standard)
Height Above Board: 0.179" (4.55mm)
Part Status: Active
Number of Positions: 4
Produkt ist nicht verfügbar
DS04-254-1-04BK-SMT-TR Hersteller : Same Sky ds04-254-smt.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, raised actuator, SMT, Tape and reel, 4 position, Black