Produkte > CUI DEVICES > DS04-254-1-04BK-SMT
DS04-254-1-04BK-SMT
DS04-254-1-04BK-SMT CUI DEVICES
ds04-254-smt.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
4 Pole, Raised Actuator, Flat Bottom, SMT Pin, DIP Switch
auf Bestellung 1280 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 121
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS04-254-1-04BK-SMT CUI DEVICES
Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V, Packaging: Tube, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 24VDC, Current Rating (Amps): 25mA, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: SPST, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Actuator Type: Slide (Standard), Height Above Board: 0.189" (4.80mm), Actuator Level: Raised, Washable: No, Contact Material: Copper Alloy, Part Status: Active, Number of Positions: 4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DS04-254-1-04BK-SMT DS04-254-1-04BK-SMT Hersteller : SAME SKY ds04254smt.pdf Switch DIP OFF ON SPST 4 Raised Slide 0.025A 24VDC Gull Wing 2.54mm SMD Tube
auf Bestellung 475 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 114
DS04-254-1-04BK-SMT DS04-254-1-04BK-SMT Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ds04-254-smt.pdf Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: SPST
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Actuator Type: Slide (Standard)
Height Above Board: 0.189" (4.80mm)
Part Status: Active
Number of Positions: 4
auf Bestellung 7529 Stücke:
Mindestbestellmenge: 13
DS04-254-1-04BK-SMT DS04-254-1-04BK-SMT Hersteller : Same Sky ds04_254_smt.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, Raised actuator, SMT, 4 position, Blackl
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 179 Stücke:
auf Bestellung 200 Stücke:
auf Bestellung 160 Stücke: