Produkte > CUI DEVICES > DS04-254-1L-04BK
DS04-254-1L-04BK
DS04-254-1L-04BK CUI DEVICES
ds04-254.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
4 Pole, Raised Actuator, Flat Bottom, Long Pin, DIP Switch
auf Bestellung 240 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 169
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS04-254-1L-04BK CUI DEVICES
Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V, Packaging: Tube, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 24VDC, Current Rating (Amps): 25mA, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: SPST, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Slide (Standard), Height Above Board: 0.166" (4.21mm), Actuator Level: Raised, Washable: No, Contact Material: Copper Alloy, Part Status: Active, Number of Positions: 4.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DS04-254-1L-04BK DS04-254-1L-04BK Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ds04-254.pdf Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: SPST
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Slide (Standard)
Height Above Board: 0.166" (4.21mm)
Part Status: Active
Number of Positions: 4
auf Bestellung 2257 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 20
DS04-254-1L-04BK DS04-254-1L-04BK Hersteller : Same Sky ds04_254.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, Raised actuator, long pin, 4 position, Black
auf Bestellung 691 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
DS04-254-1L-04BK DS04-254-1L-04BK Hersteller : SAME SKY ds04254.pdf Switch DIP OFF ON SPST 4 Raised Slide 0.025A 24VDC PC Pins 2.54mm Thru-Hole Tube
auf Bestellung 2035 Stücke:
Mindestbestellmenge: 135