Produkte > SAME SKY > DS04-254-1L-08BK
DS04-254-1L-08BK
DS04-254-1L-08BK SAME SKY
ds04254.pdf
Hersteller: SAME SKY
Switch DIP OFF ON SPST 8 Raised Slide 0.025A 24VDC PC Pins 2.54mm Thru-Hole Tube
auf Bestellung 966 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 966
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS04-254-1L-08BK SAME SKY
Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V, Packaging: Tube, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 24VDC, Current Rating (Amps): 25mA, Mounting Type: Through Hole, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: SPST, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Actuator Type: Slide (Standard), Height Above Board: 0.166" (4.21mm), Actuator Level: Raised, Washable: No, Contact Material: Copper Alloy, Part Status: Active, Number of Positions: 8.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DS04-254-1L-08BK DS04-254-1L-08BK Hersteller : CUI DEVICES ds04-254.pdf 8 Pole, Raised Actuator, Flat Bottom, Long Pin, DIP Switch
auf Bestellung 504 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 85
DS04-254-1L-08BK DS04-254-1L-08BK Hersteller : Same Sky ds04_254.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, Raised actuator, long pin, 8 position, Black
auf Bestellung 720 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
DS04-254-1L-08BK DS04-254-1L-08BK Hersteller : CUI Devices ds04_254-1777904.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, Raised actuator, long pin, 8 position, Black
auf Bestellung 525 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
DS04-254-1L-08BK DS04-254-1L-08BK Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ds04-254.pdf Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Through Hole
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: SPST
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Actuator Type: Slide (Standard)
Height Above Board: 0.166" (4.21mm)
Part Status: Active
Number of Positions: 8
auf Bestellung 1373 Stücke:
Mindestbestellmenge: 9
DS04-254-1L-08BK DS04-254-1L-08BK Hersteller : SAME SKY ds04254.pdf Switch DIP OFF ON SPST 8 Raised Slide 0.025A 24VDC PC Pins 2.54mm Thru-Hole Tube