Produkte > SAME SKY > DS04-254-1S-08BK
DS04-254-1S-08BK
DS04-254-1S-08BK SAME SKY
ds04254.pdf
Hersteller: SAME SKY
Switch DIP OFF ON SPST 8 Raised Slide 0.025A 24VDC PC Pins 2.54mm Thru-Hole Tube
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS04-254-1S-08BK SAME SKY
DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, Raised actuator, short pin, 8 position, Black.
Weitere Produktangebote DS04-254-1S-08BK
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DS04-254-1S-08BK DS04-254-1S-08BK Hersteller : CUI Devices ds04_254-1777904.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, Raised actuator, short pin, 8 position, Black
Produkt ist nicht verfügbar
DS04-254-1S-08BK DS04-254-1S-08BK Hersteller : Same Sky ds04_254.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, Raised actuator, short pin, 8 position, Black