Produkte > SAME SKY > DS04-254-2-04BK-SMT
DS04-254-2-04BK-SMT
DS04-254-2-04BK-SMT SAME SKY
ds04254smt.pdf
Hersteller: SAME SKY
Switch DIP OFF ON SPST 4 Flat Slide 0.025A 24VDC Gull Wing 2.54mm SMD Tube
auf Bestellung 1058 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 394
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS04-254-2-04BK-SMT SAME SKY
Category: Dip-Switches, Description: Switch: DIP-SWITCH; Poles number: 4; OFF-ON; 0.025A/24VDC; Pos: 2, Type of switch: DIP-SWITCH, Poles number: 4, Switching method: OFF-ON, DC contacts rating @R: 25mA / 24V DC, Number of positions: 2, Stable positions number: 2, Mounting: SMT, Operating temperature: -40...85°C, Terminal pitch: 2.54mm, Min. insulation resistance: 0.1GΩ, Body dimensions: 11.16x6.2x3.66mm, Electrical life: 2000 cycles, Manufacturer series: DS04-254-SMT, Row pitch: 8.9mm, Kind of package: tube, Max. contact resistance:: 50mΩ, Leads: for PCB; Gull Wing, Switches features: flat actuator.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DS04-254-2-04BK-SMT DS04-254-2-04BK-SMT Hersteller : SAME SKY ds04254smt.pdf Switch DIP OFF ON SPST 4 Flat Slide 0.025A 24VDC Gull Wing 2.54mm SMD Tube
auf Bestellung 1008 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 319
auf Bestellung 728 Stücke:
Mindestbestellmenge: 306
Mindestbestellmenge: 306
auf Bestellung 513 Stücke:
Mindestbestellmenge: 291
Description: Switch: DIP-SWITCH; Poles number: 4; OFF-ON; 0.025A/24VDC; Pos: 2
Type of switch: DIP-SWITCH
Poles number: 4
Switching method: OFF-ON
DC contacts rating @R: 25mA / 24V DC
Number of positions: 2
Stable positions number: 2
Mounting: SMT
Operating temperature: -40...85°C
Terminal pitch: 2.54mm
Min. insulation resistance: 0.1GΩ
Body dimensions: 11.16x6.2x3.66mm
Electrical life: 2000 cycles
Manufacturer series: DS04-254-SMT
Row pitch: 8.9mm
Kind of package: tube
Max. contact resistance:: 50mΩ
Leads: for PCB; Gull Wing
Switches features: flat actuator
auf Bestellung 270 Stücke:
Mindestbestellmenge: 122
auf Bestellung 505 Stücke:
Mindestbestellmenge: 214
DS04-254-2-04BK-SMT DS04-254-2-04BK-SMT Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ds04-254-smt.pdf Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: SPST
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Actuator Type: Slide (Standard)
Height Above Board: 0.167" (4.25mm)
Part Status: Active
Number of Positions: 4
auf Bestellung 375 Stücke:
Mindestbestellmenge: 19
DS04-254-2-04BK-SMT DS04-254-2-04BK-SMT Hersteller : CUI Devices ds04_254_smt-1777718.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, flat actuator, SMT, 4 position, Black
Mindestbestellmenge: 3
DS04-254-2-04BK-SMT DS04-254-2-04BK-SMT Hersteller : CUI DEVICES ds04-254-smt.pdf 4 position, Surface Mount, 2.54 mm Pitch, Slide Actuator, DIP Switch
Mindestbestellmenge: 101
DS04-254-2-04BK-SMT DS04-254-2-04BK-SMT Hersteller : Same Sky ds04_254_smt.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, flat actuator, SMT, 4 position, Black
Mindestbestellmenge: 2
auf Bestellung 124 Stücke:
auf Bestellung 124 Stücke:
auf Bestellung 80 Stücke: