Produkte > SAME SKY > DS04-254-2-05BK-SMT-TR
DS04-254-2-05BK-SMT-TR
DS04-254-2-05BK-SMT-TR Same Sky
ds04_254_smt.pdf
Hersteller: Same Sky
DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, flat actuator, SMT, Tape and reel, 5 position, Black
auf Bestellung 1437 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS04-254-2-05BK-SMT-TR Same Sky
Category: Dip-Switches, Description: Switch: DIP-SWITCH; Poles number: 5; OFF-ON; 0.025A/24VDC; Pos: 2, DC contacts rating @R: 25mA / 24V DC, Manufacturer series: DS04-254-SMT, Mounting: SMT, Terminal pitch: 2.54mm, Operating temperature: -40...85°C, Leads: for PCB; Gull Wing, Contact material: copper alloy, Type of switch: DIP-SWITCH, Switches features: flat actuator, Contact plating: gold-plated, Switching method: OFF-ON, Kind of package: reel, Flammability rating: UL94V-0, Row pitch: 8.9mm, Body dimensions: 13.7x6.2x3.66mm, Max. contact resistance:: 50mΩ, Stable positions number: 2, Number of positions: 2, Poles number: 5, Electrical life: 2000 cycles, Min. insulation resistance: 0.1GΩ, Body material: PBT.
Weitere Produktangebote DS04-254-2-05BK-SMT-TR
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DS04-254-2-05BK-SMT-TR DS04-254-2-05BK-SMT-TR Hersteller : SAME SKY ds05127smt.pdf Switch DIP OFF ON SPST 5 Flat Slide 0.025A 24VDC Gull Wing 1.27mm SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
DS04-254-2-05BK-SMT-TR Hersteller : Same Sky ds04-254-smt.pdf Category: Dip-Switches
Description: Switch: DIP-SWITCH; Poles number: 5; OFF-ON; 0.025A/24VDC; Pos: 2
DC contacts rating @R: 25mA / 24V DC
Manufacturer series: DS04-254-SMT
Mounting: SMT
Terminal pitch: 2.54mm
Operating temperature: -40...85°C
Leads: for PCB; Gull Wing
Contact material: copper alloy
Type of switch: DIP-SWITCH
Switches features: flat actuator
Contact plating: gold-plated
Switching method: OFF-ON
Kind of package: reel
Flammability rating: UL94V-0
Row pitch: 8.9mm
Body dimensions: 13.7x6.2x3.66mm
Max. contact resistance:: 50mΩ