Produkte > CUI DEVICES > DS04-254-2-08BK-SMT-TR
DS04-254-2-08BK-SMT-TR
DS04-254-2-08BK-SMT-TR CUI DEVICES
ds04-254-smt.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
8 Pole, Flat Actuator, Flat Bottom, SMT Pin, DIP Switch
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS04-254-2-08BK-SMT-TR CUI DEVICES
Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V, Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 24VDC, Current Rating (Amps): 25mA, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: SPST, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Actuator Type: Slide (Standard), Height Above Board: 0.167" (4.25mm), Actuator Level: Flush, Recessed, Washable: No, Contact Material: Copper Alloy, Part Status: Active, Number of Positions: 8.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DS04-254-2-08BK-SMT-TR DS04-254-2-08BK-SMT-TR Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ds04-254-smt.pdf Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: SPST
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Actuator Type: Slide (Standard)
Height Above Board: 0.167" (4.25mm)
Actuator Level: Flush, Recessed
Washable: No
Contact Material: Copper Alloy
Part Status: Active
Number of Positions: 8
auf Bestellung 1600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
DS04-254-2-08BK-SMT-TR DS04-254-2-08BK-SMT-TR Hersteller : Same Sky ds04_254_smt.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, flat actuator, SMT, Tape and reel, 8 position, Black
auf Bestellung 936 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
DS04-254-2-08BK-SMT-TR DS04-254-2-08BK-SMT-TR Hersteller : CUI Devices ds04_254_smt-1777718.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, flat actuator, SMT, Tape and reel, 8 position, Black
auf Bestellung 383 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: SPST
Termination Style: Gull Wing
Washable: No
Contact Material: Copper Alloy
Part Status: Active
Number of Positions: 8
auf Bestellung 1859 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
DS04-254-2-08BK-SMT-TR DS04-254-2-08BK-SMT-TR Hersteller : SAME SKY ds04254smt.pdf Switch DIP OFF ON SPST 8 Flat Slide 0.025A 24VDC Gull Wing 2.54mm SMD T/R
Produkt ist nicht verfügbar