Produkte > SAME SKY > DS04-254-2-12BK-SMT-TR
DS04-254-2-12BK-SMT-TR
DS04-254-2-12BK-SMT-TR SAME SKY
ds05127smt.pdf
Hersteller: SAME SKY
Switch DIP OFF ON SPST 12 Flat Slide 0.025A 24VDC Gull Wing 1.27mm SMD T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS04-254-2-12BK-SMT-TR SAME SKY
DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, flat actuator, SMT, Tape and reel, 12 position, Black.
Weitere Produktangebote DS04-254-2-12BK-SMT-TR
Produkt ist nicht verfügbar
DS04-254-2-12BK-SMT-TR DS04-254-2-12BK-SMT-TR Hersteller : CUI Devices ds04_254_smt-1777718.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, flat actuator, SMT, Tape and reel, 12 position, Black
DS04-254-2-12BK-SMT-TR DS04-254-2-12BK-SMT-TR Hersteller : Same Sky ds04_254_smt.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, flat actuator, SMT, Tape and reel, 12 position, Black