Produkte > SAME SKY > DS04-254-2-12BK-SMT
DS04-254-2-12BK-SMT
DS04-254-2-12BK-SMT Same Sky
ds04_254_smt.pdf
Hersteller: Same Sky
DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, flat actuator, SMT, 12 position, Black
auf Bestellung 1166 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS04-254-2-12BK-SMT Same Sky
Description: DIP SWITCH, SPST, 2.54 PITCH, FL, Packaging: Tube, Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 24VDC, Current Rating (Amps): 25mA, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.100" (2.54mm), Full, Circuit: SPST, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Actuator Type: Slide (Standard), Height Above Board: 0.167" (4.25mm), Actuator Level: Flush, Recessed, Washable: No, Contact Material: Copper Alloy, Part Status: Active, Number of Positions: 12.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DS04-254-2-12BK-SMT DS04-254-2-12BK-SMT Hersteller : CUI Devices ds04_254_smt-1777718.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 2.54 pitch, flat actuator, SMT, 12 position, Black
auf Bestellung 778 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Tube
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.100" (2.54mm), Full
Circuit: SPST
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Actuator Type: Slide (Standard)
Height Above Board: 0.167" (4.25mm)
Actuator Level: Flush, Recessed
Washable: No
Contact Material: Copper Alloy
Part Status: Active
Number of Positions: 12
auf Bestellung 142 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
DS04-254-2-12BK-SMT DS04-254-2-12BK-SMT Hersteller : SAME SKY ds04-254-smt.pdf Switch DIP OFF ON SPST 12 Flat Slide 0.025A 24VDC Gull Wing 2.54mm SMD Tube