Produkte > CUI DEVICES > DS05-127-2-06BK-SMT-TR
DS05-127-2-06BK-SMT-TR
DS05-127-2-06BK-SMT-TR CUI DEVICES
ds05-127-smt.pdf
Hersteller: CUI DEVICES
6 Pole, Flat Actuator, Flat Bottom, SMT Pin, DIP Switch
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS05-127-2-06BK-SMT-TR CUI DEVICES
Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V, Packaging: Tape & Reel (TR), Contact Finish: Gold, Voltage Rating: 24VDC, Current Rating (Amps): 25mA, Mounting Type: Surface Mount, Pitch: 0.050" (1.27mm), Half, Circuit: SPST, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Gull Wing, Actuator Type: Slide (Standard), Height Above Board: 0.094" (2.40mm), Actuator Level: Flush, Recessed, Washable: No, Contact Material: Copper Alloy, Part Status: Active, Number of Positions: 6.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DS05-127-2-06BK-SMT-TR DS05-127-2-06BK-SMT-TR Hersteller : Same Sky ds05_127_smt.pdf DIP Switches/SIP Switches DIP Switch, SPST, 1.27 pitch, flat actuator, SMT, Tape and reel, 6 position, Black
auf Bestellung 3065 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
DS05-127-2-06BK-SMT-TR DS05-127-2-06BK-SMT-TR Hersteller : Same Sky (Formerly CUI Devices) ds05-127-smt.pdf Description: SWITCH SLIDE DIP SPST 0.025A 24V
Packaging: Cut Tape (CT)
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.050" (1.27mm), Half
Circuit: SPST
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Gull Wing
Actuator Type: Slide (Standard)
Height Above Board: 0.094" (2.40mm)
Part Status: Active
Number of Positions: 6
Mindestbestellmenge: 7
Packaging: Tape & Reel (TR)
Contact Finish: Gold
Voltage Rating: 24VDC
Current Rating (Amps): 25mA
Mounting Type: Surface Mount
Pitch: 0.050" (1.27mm), Half
Circuit: SPST
Termination Style: Gull Wing