DS1077LU-40
DS1077LU-40 Analog Devices Inc./Maxim Integrated
DS1077L.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8-USOP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4.87kHz ~ 40MHz
Type: Oscillator, Fixed Frequency (Dual)
Supplier Device Package: 8-uMAX/uSOP
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Current - Supply: 15 mA
auf Bestellung 6890 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 172
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS1077LU-40 Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8USOP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 4.87kHz ~ 40MHz, Type: Oscillator, Fixed Frequency (Dual), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V, Supplier Device Package: 8-uMAX/uSOP, Current - Supply: 15 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 4.87kHz ~ 40MHz
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V
Current - Supply: 15 mA
auf Bestellung 2150 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 150
DS1077LU-40+ DS1077LU-40+ Hersteller : Analog Devices / Maxim Integrated DS1077L.pdf Clock Generators & Support Products 3V EconOscillator/Divider
auf Bestellung 82 Stücke:
DS1077LU-40+ DS1077LU-40+ Hersteller : Analog Devices, Inc. ds1077l.pdf Silicon Oscillator 40MHz- 0.00487MHz to 66.666MHz 8-Pin uMAX Tube