DS1077LU-50
DS1077LU-50 Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MAXMS07520-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: DS1077 ECONOSCILLATOR/DIVIDER
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 6.09kHz ~ 50MHz
Type: Oscillator, Fixed Frequency (Dual)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Supplier Device Package: 8-SOIC
Part Status: Active
Current - Supply: 20 mA
auf Bestellung 4626 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 165
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS1077LU-50 Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8USOP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 6.09kHz ~ 50MHz, Type: Oscillator, Fixed Frequency (Dual), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V, Supplier Device Package: 8-uMAX/uSOP, Current - Supply: 20 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 6.09kHz ~ 50MHz
Voltage - Supply: 2.7V ~ 3.6V
Supplier Device Package: 8-uMAX/uSOP
Current - Supply: 20 mA
auf Bestellung 150 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
DS1077LU-50+ DS1077LU-50+ Hersteller : Analog Devices, Inc. ds1077l.pdf Silicon Oscillator 50MHz- 0.00487MHz to 66.666MHz 8-Pin uMAX Tube
Produkt ist nicht verfügbar
DS1077LU-50+ DS1077LU-50+ Hersteller : Analog Devices / Maxim Integrated DS1077L.pdf Clock Generators & Support Products 3V EconOscillator/Divider