DS1077U-100
DS1077U-100 Analog Devices Inc./Maxim Integrated
MAXMS07521-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: DS1077 ECONOSCILLATOR/DIVIDER
Packaging: Bulk
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 12.2kHz ~ 100MHz
Type: Oscillator, Fixed Frequency (Dual)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Supplier Device Package: 8-SOIC
Part Status: Active
Current - Supply: 50 mA
auf Bestellung 2232 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 156
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS1077U-100 Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8-USOP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 12.2kHz ~ 100MHz, Type: Oscillator, Fixed Frequency (Dual), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Supplier Device Package: 8-uMAX/uSOP, Current - Supply: 50 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 36 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 12.2kHz ~ 100MHz
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Supplier Device Package: 8-uMAX/uSOP
Current - Supply: 50 mA
auf Bestellung 7373 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
DS1077U-100+ DS1077U-100+ Hersteller : Analog Devices, Inc. ds1077.pdf Silicon Oscillator 100MHz- 0.0081MHz to 133MHz 8-Pin uMAX Tube