Produkte > ANALOG DEVICES, INC. > DS1077Z-100+T&R
DS1077Z-100+T&R
DS1077Z-100+T&R Analog Devices, Inc.
ds1077.pdf
Hersteller: Analog Devices, Inc.
Silicon Oscillator 100MHz- 0.0081MHz to 133MHz 8-Pin SOIC N T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS1077Z-100+T&R Analog Devices, Inc.
Description: IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8-SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 12.2kHz ~ 100MHz, Type: Oscillator, Fixed Frequency (Dual), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Supplier Device Package: 8-SOIC, Current - Supply: 50 mA.
Weitere Produktangebote DS1077Z-100+T&R
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DS1077Z-100+T&R Hersteller : Maxim DS1077.pdf SOIC 8/I°/EconOscillator/Divider DS1077SO
Anzahl je Verpackung: 2500 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 12.2kHz ~ 100MHz
Type: Oscillator, Fixed Frequency (Dual)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Supplier Device Package: 8-SOIC
Current - Supply: 50 mA