DS1077Z-125+
DS1077Z-125+ Analog Devices / Maxim Integrated
DS1077-3122513.pdf
Hersteller: Analog Devices / Maxim Integrated
Clock Generators & Support Products EconOscillator /Divider
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS1077Z-125+ Analog Devices / Maxim Integrated
Description: IC OSC DUAL FX FREQ PROG 8SOIC, Packaging: Tube, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 15.2kHz ~ 125MHz, Type: Oscillator, Fixed Frequency (Dual), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Supplier Device Package: 8-SOIC, Current - Supply: 50 mA.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 15.2kHz ~ 125MHz
Type: Oscillator, Fixed Frequency (Dual)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Supplier Device Package: 8-SOIC
Current - Supply: 50 mA
auf Bestellung 8889 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
DS1077Z-125+ Hersteller : Dallas DS1077.pdf Programmable Oscillator/Divider; 2-Wire Interface; 15,2kHz~125MHz; 4,75V~5,25V; -40°C ~ 85°C; DS1077Z-125+ UIDS1077z125
Anzahl je Verpackung: 2 Stücke
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Mindestbestellmenge: 2
DS1077Z-125+ DS1077Z-125+ Hersteller : Analog Devices, Inc. ds1077.pdf Silicon Oscillator 125MHz- 0.0081MHz to 133MHz 8-Pin SOIC N Tube
Produkt ist nicht verfügbar
DS1077Z-125+ Hersteller : Maxim DS1077.pdf SOIC/E/ECO OSC 125MHZ 2-WIRE 8P SOIC LF DS1077SO