DS1091LUA-200+
DS1091LUA-200+ Analog Devices Inc./Maxim Integrated
DS1091L.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC SS CLOCK GENERATOR 8UMAX
Packaging: Tube
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clock
Frequency - Max: 200kHz
Type: Spread Spectrum Clock Generator
Input: Clock
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Ratio - Input:Output: 1:1
Differential - Input:Output: No/No
Supplier Device Package: 8-uMAX/uSOP
PLL: No
Divider/Multiplier: Yes/No
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 2450 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 300
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS1091LUA-200+ Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC SS CLOCK GENERATOR 8UMAX, Packaging: Tube, Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clock, Frequency - Max: 200kHz, Type: Spread Spectrum Clock Generator, Input: Clock, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V, Ratio - Input:Output: 1:1, Differential - Input:Output: No/No, Supplier Device Package: 8-uMAX/uSOP, PLL: No, Divider/Multiplier: Yes/No, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clock
Frequency - Max: 200kHz
Input: Clock
Voltage - Supply: 3V ~ 3.6V
Ratio - Input:Output: 1:1
PLL: No
Divider/Multiplier: Yes/No
Number of Circuits: 1
auf Bestellung 2450 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 300
auf Bestellung 208 Stücke:
DS1091LUA-200+ DS1091LUA-200+ Hersteller : Analog Devices, Inc. ds1091l.pdf Spread Spectrum Silicon Oscillator 0.2MHz- 0.13MHz to 66.6MHz Squarewave 8-Pin uMAX Tube