DS1100U-300+
DS1100U-300+ Analog Devices Inc./Maxim Integrated
ds1100.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC DELAY LINE 5TAP 300NS 8UMAX
Packaging: Tube
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Function: Nonprogrammable
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V
Number of Taps/Steps: 5
Delay to 1st Tap: 60ns
Number of Independent Delays: 1
Available Total Delays: 300ns
Tap Increment: 60 ns
Supplier Device Package: 8-uMAX/uSOP
auf Bestellung 11657 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS1100U-300+ Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC DELAY LINE 5TAP 300NS 8UMAX, Packaging: Tube, Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Mounting Type: Surface Mount, Function: Nonprogrammable, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 4.75V ~ 5.25V, Number of Taps/Steps: 5, Delay to 1st Tap: 60ns, Number of Independent Delays: 1, Available Total Delays: 300ns, Tap Increment: 60 ns, Supplier Device Package: 8-uMAX/uSOP.