Produkte > NAIS > DS1E-ML-DC24V
DS1E-ML-DC24V NAIS
DS%20SERIES.pdf
Hersteller: NAIS
07+
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS1E-ML-DC24V NAIS
Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 24V, Packaging: Box, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 7.5 mA, Coil Type: Latching, Single Coil, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms, Part Status: Active, Approval Agency: CSA, UR, Load - Max Switching: 500VA, 440W.
Weitere Produktangebote DS1E-ML-DC24V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DS1E-ML-DC24V DS1E-ML-DC24V Hersteller : Panasonic Electric Works DS%20SERIES.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 24V
Packaging: Box
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 7.5 mA
Coil Type: Latching, Single Coil
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 5 ms
Part Status: Active
Approval Agency: CSA, UR
Load - Max Switching: 500VA, 440W
Produkt ist nicht verfügbar
DS1E-ML-DC24V DS1E-ML-DC24V Hersteller : Panasonic Industrial Devices PanasonicElectric_mech_eng_ds-1197106.pdf Low Signal Relays - PCB 1 Form C, 24VDC 1 Form C 400mW Type1