DS28E01-100+
DS28E01-100+ Analog Devices / Maxim Integrated
DS28E01-100.pdf
Hersteller: Analog Devices / Maxim Integrated
EEPROM 1Kb Protected 1-Wire EEPROM with SHA-1 E
auf Bestellung 1365 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS28E01-100+ Analog Devices / Maxim Integrated
Description: IC EEPROM 1KBIT 1-WIRE TO92-3, Packaging: Bag, Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA), Mounting Type: Through Hole, Memory Size: 1Kbit, Memory Type: Non-Volatile, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 2.8V ~ 5.25V, Technology: EEPROM, Memory Format: EEPROM, Supplier Device Package: TO-92-3, Memory Interface: 1-Wire®, Access Time: 2 µs, Memory Organization: 256 x 4, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bag
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Mounting Type: Through Hole
Memory Size: 1Kbit
Memory Type: Non-Volatile
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 2.8V ~ 5.25V
Technology: EEPROM
Memory Format: EEPROM
Supplier Device Package: TO-92-3
Memory Interface: 1-Wire®
Access Time: 2 µs
Memory Organization: 256 x 4
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 1845 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
DS28E01-100+ DS28E01-100.pdf
DS28E01-100+ Hersteller : Analog Devices, Inc. ds28e01-100.pdf EEPROM Serial-1Wire 1K-bit 4Pages x 256 3.3V/5V 2-Pin TO-92 Bag