Produkte > PANASONIC > DS2Y-S-DC24V Panasonic
DS2Y-S-DC24V Panasonic
DS2Y-S-DC24V Panasonic
info-p%20ds2y-s-dc12v.pdf
Hersteller: Panasonic
Код виробника: DS2Y-S-DC24V RoHS DPDT; 24V DC; 2A; 200mW; 20 x 9,9 x 9,9mm PCB Relays
Anzahl je Verpackung: 20 Stücke
verfügbar 8 Stücke:
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS2Y-S-DC24V Panasonic Panasonic
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 8.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver (Ag), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 16.8 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 3 ms, Approval Agency: CSA, UR, Load - Max Switching: 500VA, 440W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DS2Y-S-DC24V-H350
Produktcode: 165984
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Relais
Produkt ist nicht verfügbar
DS2Y-S-DC24V Hersteller : Panasonic mech_eng_ds2y.pdf DPDT; 24V DC; 2A; 200mW; 20 x 9,9 x 9,9mm PCB DS2Y-S-DC24V Panasonic P DS2Y-S-DC24V
Anzahl je Verpackung: 10 Stücke
auf Bestellung 8 Stücke:
Lieferzeit 7-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
DS2Y-S-DC24V /Panasonic
Produktcode: 114108
Relais
Produkt ist nicht verfügbar
DS2Y-S-DC24V Hersteller : Panasonic mech_eng_ds2y.pdf PCB8, DPDT (2 Form C), 2A, -40...+70C Група товару: Реле електромеханічні та геркони Од. вим: шт
DS2Y-S-DC24V DS2Y-S-DC24V Hersteller : Panasonic Electric Works mech_eng_ds2y.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 8.3 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 16.8 VDC
Approval Agency: CSA, UR
Load - Max Switching: 500VA, 440W
DS2Y-S-DC24V DS2Y-S-DC24V Hersteller : Panasonic Industrial Devices mech_eng_ds2y.pdf Low Signal Relays - PCB 2A 24VDC DPDT SEALED PCB