Produkte > NAIS > DS2Y-SL2-DC1.5V
DS2Y-SL2-DC1.5V NAIS
DS_Relays_2015.pdf
Hersteller: NAIS
07+
auf Bestellung 20000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS2Y-SL2-DC1.5V NAIS
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 1.5VDC, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 1.5VDC, Termination Style: PC Pin, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 120 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 2 A, Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max, Must Operate Voltage: 1.05 VDC.
Weitere Produktangebote DS2Y-SL2-DC1.5V
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DS2Y-SL2-DC1.5V DS2Y-SL2-DC1.5V Hersteller : Panasonic Electric Works DS_Relays_2015.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 1.5VDC
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 1.5VDC
Termination Style: PC Pin
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 120 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 2 A
Switching Voltage: 250VAC, 220VDC - Max
Must Operate Voltage: 1.05 VDC