DS5002FMN-16+
DS5002FMN-16+ Analog Devices Inc./Maxim Integrated
ds5002-ds5002fp.pdf
Hersteller: Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC MCU 8BIT EXTRNL NVSRAM 80QFP
Packaging: Tray
Package / Case: 80-BQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 16MHz
Program Memory Size: External
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Core Size: 8-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V
Connectivity: EBI/EMI, SIO, UART/USART
Peripherals: Power-Fail Reset, WDT
Supplier Device Package: 80-MQFP (14x20)
Part Status: Obsolete
Number of I/O: 32
DigiKey Programmable: Not Verified
auf Bestellung 858 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DS5002FMN-16+ Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Description: IC MCU 8BIT EXTRNL NVSRAM 80QFP, Packaging: Tray, Package / Case: 80-BQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 16MHz, Program Memory Size: External, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: NVSRAM, Core Processor: 8051, Core Size: 8-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4.5V ~ 5.5V, Connectivity: EBI/EMI, SIO, UART/USART, Peripherals: Power-Fail Reset, WDT, Supplier Device Package: 80-MQFP (14x20), Part Status: Obsolete, Number of I/O: 32, DigiKey Programmable: Not Verified.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tray
Package / Case: 80-BQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 16MHz
Program Memory Size: External
Core Size: 8-Bit
Part Status: Obsolete
Number of I/O: 32
auf Bestellung 914 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
DS5002FMN-16+ Hersteller : Maxim ds5002-ds5002fp.pdf MQFP 80/I°/Secure Microprocessor Chip DS5002
Anzahl je Verpackung: 66 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Speed: 16MHz
Produkt ist nicht verfügbar
Speed: 16MHz