Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1001CE2-003.5800
DSC1001CE2-003.5800
DSC1001CE2-003.5800 Microchip Technology
MCHP-S-A0003587227-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Microchip Technology
MEMS Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 3.58MHz, 25PPM, 1.8-3.3V, -20 to 70C, 3.2 x 2.5mm
auf Bestellung 785 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSC1001CE2-003.5800 Microchip Technology
Description: MEMS OSC XO 3.5800MHZ CMOS SMD, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 6.3mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Frequency: 3.58 MHz, Base Resonator: MEMS.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSC1001CE2-003.5800 DSC1001CE2-003.5800 Hersteller : Microchip Technology / Atmel MCHP_S_A0001148674_1-2520716.pdf Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, Low Power, -20C-70C, 25ppm
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
DSC1001CE2-003.5800 DSC1001CE2-003.5800 Hersteller : Microchip Technology MCHP-S-A0003587227-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: MEMS OSC XO 3.5800MHZ CMOS SMD
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 6.3mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Frequency: 3.58 MHz