Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1001CI1-033.0000
DSC1001CI1-033.0000
DSC1001CI1-033.0000 Microchip Technology
394filehandler.aspxddocnameen576698.aspxddocnameen576698.pdf
Hersteller: Microchip Technology
Oscillator MEMS 33MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive AEC-Q100 4-Pin CDFN SMD Tube
auf Bestellung 1180 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 250
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSC1001CI1-033.0000 Microchip Technology
Description: MEMS OSC XO 33.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tube, Package / Case: 4-VDFN, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±10ppm, Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 7.2mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 33 MHz, Base Resonator: MEMS.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSC1001CI1-033.0000 DSC1001CI1-033.0000 Hersteller : Microchip Technology / Atmel MCHP_S_A0001148674_1-2520716.pdf Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, Low Power -40C-85C, 50ppm
auf Bestellung 868 Stücke:
Lieferzeit 561-565 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
DSC1001CI1-033.0000 DSC1001CI1-033.0000 Hersteller : Microchip Technology DSC1001_3_4_1_8V_3_3V_Low_Power_Precision_CMOS_Osc-3314582.pdf Standard Clock Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 33MHz, 50PPM, 1.8-3.3V, -40 to 85C, 3.2 x 2.5mm
auf Bestellung 788 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
DSC1001CI1-033.0000 DSC1001CI1-033.0000 Hersteller : Microchip Technology 394filehandler.aspxddocnameen576698.aspxddocnameen576698.pdf Oscillator MEMS 33MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive AEC-Q100 4-Pin CDFN SMD Tube
Produkt ist nicht verfügbar
DSC1001CI1-033.0000 DSC1001CI1-033.0000 Hersteller : Microchip Technology Description: MEMS OSC XO 33.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tube
Package / Case: 4-VDFN
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±10ppm
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 7.2mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 33 MHz