Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1001CI2-100.0000
DSC1001CI2-100.0000
DSC1001CI2-100.0000 Microchip Technology
MCHP-S-A0003587227-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Microchip Technology
MEMS Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 100MHz, 25PPM, 1.8-3.3V, -40 to 85C, 3.2 x 2.5mm
auf Bestellung 33 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSC1001CI2-100.0000 Microchip Technology
Description: MEMS OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 12.2mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: MEMS.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSC1001CI2-100.0000 DSC1001CI2-100.0000 Hersteller : Microchip Technology 394filehandler.aspxddocnameen576698.aspxddocnameen576698.pdf Oscillator MEMS 100MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive AEC-Q100 4-Pin CDFN SMD Tube
auf Bestellung 770 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 75
auf Bestellung 770 Stücke:
Mindestbestellmenge: 75
DSC1001CI2-100.0000 DSC1001CI2-100.0000 Hersteller : Microchip Technology / Atmel MCHP_S_A0003587227_1-2520798.pdf Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, Low Power, -40C-85C, 25ppm
auf Bestellung 769 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Produkt ist nicht verfügbar
DSC1001CI2-100.0000 DSC1001CI2-100.0000 Hersteller : Microchip Technology MCHP-S-A0003587227-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: MEMS OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 12.2mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 100 MHz