Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1001CI2-133.0000
DSC1001CI2-133.0000
DSC1001CI2-133.0000 Microchip Technology
DSC1001-3-4-1.8V-3.3V-Low-Power-Precision-CMOS-Oscillators-DS20005529.pdf
Hersteller: Microchip Technology
Description: MEMS OSC XO 133.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 4-VDFN
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 16.6mA
Supplier Device Package: 4-CDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 133 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 388 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 10
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSC1001CI2-133.0000 Microchip Technology
Description: MEMS OSC XO 133.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 4-VDFN, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 16.6mA, Supplier Device Package: 4-CDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 133 MHz, Base Resonator: MEMS.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSC1001CI2-133.0000 DSC1001CI2-133.0000 Hersteller : Microchip Technology MCHP_S_A0001148674_1-2520716.pdf Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, Low Power, -40C-85C, 25ppm
auf Bestellung 859 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
DSC1001CI2-133.0000 DSC1001CI2-133.0000 Hersteller : Microchip Technology / Atmel MCHP_S_A0001148674_1-2520716.pdf Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, Low Power, -40C-85C, 25ppm
auf Bestellung 321 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
DSC1001CI2-133.0000 DSC1001CI2-133.0000 Hersteller : Microchip Technology 394filehandler.aspxddocnameen576698.aspxddocnameen576698.pdf Oscillator MEMS 133MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-Pin CDFN SMD Tube Automotive AEC-Q100
auf Bestellung 16 Stücke: