Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1001CI5-004.9152
DSC1001CI5-004.9152
DSC1001CI5-004.9152 Microchip Technology
DSC1001-3-4-1.8V-3.3V-Low-Power-Precision-CMOS-Oscillators-DS20005529.pdf
Hersteller: Microchip Technology
MEMS Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 4.9152MHz, 10PPM, 1.8-3.3V, -40 to 85C, 3.2 x 2.5mm
auf Bestellung 128 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSC1001CI5-004.9152 Microchip Technology
Description: MEMS OSC XO 4.9152MHZ CMOS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 4-VDFN, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±10ppm, Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 8mA, Supplier Device Package: 4-CDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 4.9152 MHz, Base Resonator: MEMS.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSC1001CI5-004.9152 DSC1001CI5-004.9152 Hersteller : Microchip Technology / Atmel MCHP_S_A0001148674_1-2520716.pdf Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, Low Power, -40C-85C, 10ppm
auf Bestellung 415 Stücke:
Lieferzeit 455-459 Tag (e)
Anzahl Preis
DSC1001CI5-004.9152 Hersteller : Micrel/Microchip DSC1001_Micrel.pdf Кварцовий генератор MEMS smd, F = 4,9152 МГц, Iживл, мА = 6,3, Uживл, В = 1,8...3,3, Стаб. ч-ти, ppm = 10, Тексп, °С = -40...+85, Тип вих. = CMOS,... Група товару: П'єзоелектрики Корпус: 3.2х2.5mm(SMD-4) Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 110 Stücke
verfügbar 39 Stücke:
DSC1001CI5-004.9152 DSC1001CI5-004.9152 Hersteller : Microchip Technology DSC1001-3-4-1.8V-3.3V-Low-Power-Precision-CMOS-Oscillators-DS20005529.pdf Description: MEMS OSC XO 4.9152MHZ CMOS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 4-VDFN
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±10ppm
Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 8mA
Supplier Device Package: 4-CDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 4.9152 MHz