Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1001CL5-033.3330
DSC1001CL5-033.3330
DSC1001CL5-033.3330 Microchip Technology
MCHP-S-A0003587227-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Hersteller: Microchip Technology
Description: MEMS OSC XO 33.3330MHZ CMOS SMD
Packaging: Tube
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±10ppm
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 7.2mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Frequency: 33.333 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 520 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSC1001CL5-033.3330 Microchip Technology
Description: MEMS OSC XO 33.3330MHZ CMOS SMD, Packaging: Tube, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±10ppm, Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 7.2mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Frequency: 33.333 MHz, Base Resonator: MEMS.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSC1001CL5-033.3330 DSC1001CL5-033.3330 Hersteller : Microchip Technology DSC1001_3_4_1_8V_3_3V_Low_Power_Precision_CMOS_Osc-3314582.pdf Standard Clock Oscillators -40C - 105C 10 ppm 033.3330MHz
auf Bestellung 830 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DSC1001CL5-033.3330 DSC1001CL5-033.3330 Hersteller : Microchip Technology / Atmel MCHP_S_A0001148674_1-2520716.pdf Standard Clock Oscillators -40C - 105C 10 ppm 033.3330MHz