Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1001DI2-050.0000
DSC1001DI2-050.0000
DSC1001DI2-050.0000 Microchip Technology
Hersteller: Microchip Technology
Description: MEMS OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tube
Package / Case: 4-VDFN
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 7.2mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Frequency: 50 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 131 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 9
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSC1001DI2-050.0000 Microchip Technology
Description: MEMS OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tube, Package / Case: 4-VDFN, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 1.8V ~ 3.3V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 7.2mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Frequency: 50 MHz, Base Resonator: MEMS.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSC1001DI2-050.0000 DSC1001DI2-050.0000 Hersteller : Microchip Technology DSC1001_3_4_1_8V_3_3V_Low_Power_Precision_CMOS_Osc-3314582.pdf Standard Clock Oscillators -40C - 85C 25 ppm 050.0000MHz
auf Bestellung 1793 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
DSC1001DI2-050.0000 DSC1001DI2-050.0000 Hersteller : Microchip Technology / Atmel MCHP_S_A0001692745_1-2521013.pdf Standard Clock Oscillators -40C - 85C 25 ppm 050.0000MHz
auf Bestellung 2780 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
DSC1001DI2-050.0000 DSC1001DI2-050.0000 Hersteller : Microchip Technology 394filehandler.aspxddocnameen576698.aspxddocnameen576698.pdf Oscillator MEMS 50MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 1.8V/2.5V/3.3V Automotive AEC-Q100 4-Pin CDFN SMD Tube