Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1001DL5-012.0000
DSC1001DL5-012.0000
DSC1001DL5-012.0000 Microchip Technology
DSC1001-3-4-1.8V-3.3V-Low-Power-Precision-CMOS-Oscillators-DS20005529.pdf
Hersteller: Microchip Technology
MEMS Oscillators MEMS OSC, LVCMOS, 12MHz, 10PPM, 1.8-3.3V, -40 to 105C, 2.5 x 2.0mm
auf Bestellung 63 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSC1001DL5-012.0000 Microchip Technology
Description: MEMS OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Strip, Package / Case: 4-VDFN, Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Frequency Stability: ±10ppm, Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V, Current - Supply (Max): 8mA, Supplier Device Package: 4-CDFN (2.5x2), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 12 MHz, Base Resonator: MEMS.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSC1001DL5-012.0000 DSC1001DL5-012.0000 Hersteller : Microchip Technology DSC1001-3-4-1.8V-3.3V-Low-Power-Precision-CMOS-Oscillators-DS20005529.pdf Description: MEMS OSC XO 12.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Strip
Package / Case: 4-VDFN
Size / Dimension: 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Frequency Stability: ±10ppm
Voltage - Supply: 1.7V ~ 3.6V
Current - Supply (Max): 8mA
Supplier Device Package: 4-CDFN (2.5x2)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 12 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 90 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
DSC1001DL5-012.0000 DSC1001DL5-012.0000 Hersteller : Microchip Technology / Atmel MCHP_S_A0001148674_1-2520716.pdf Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator Low Power -40C-105C 10ppm