Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1101CI1-025.0000
DSC1101CI1-025.0000
DSC1101CI1-025.0000 Microchip Technology
DSC1101-21-Low-Jitter-Precision-CMOS-Oscillator-DS20005613D.pdf
Hersteller: Microchip Technology
MEMS Oscillators Oscillator Hi Perf -40C-105C 25ppm
auf Bestellung 189 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSC1101CI1-025.0000 Microchip Technology
Description: MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tube, Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Standby (Power Down), Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.6V, Current - Supply (Max): 35mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 25 MHz, Base Resonator: MEMS.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSC1101CI1-025.0000 DSC1101CI1-025.0000 Hersteller : Microchip Technology / Atmel DSC1101_21_Low_Jitter_Precision_CMOS_Oscillator_DS-1903789.pdf Standard Clock Oscillators Oscillator Hi Perf -40C-105C 25ppm
auf Bestellung 16 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
DSC1101CI1-025.0000 DSC1101CI1-025.0000 Hersteller : Microchip Technology MCHP-S-A0003695894-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: MEMS OSC XO 25.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Tube
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Standby (Power Down)
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.6V
Current - Supply (Max): 35mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 25 MHz