Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1121CM1-100.0000T
DSC1121CM1-100.0000T
DSC1121CM1-100.0000T Microchip Technology
DSC1101-21-Low-Jitter-Precision-CMOS-Oscillator-DS20005613D.pdf
Hersteller: Microchip Technology
MEMS Oscillators MEMS Oscillator Low PWR LVCMOS -55C-125C
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSC1121CM1-100.0000T Microchip Technology
Description: MEMS OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.6V, Current - Supply (Max): 22mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Frequency: 100 MHz, Base Resonator: MEMS.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSC1121CM1-100.0000T DSC1121CM1-100.0000T Hersteller : Microchip Technology Description: MEMS OSC XO 100.0000MHZ CMOS SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.6V
Current - Supply (Max): 22mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: MEMS
auf Bestellung 831 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
auf Bestellung 1094 Stücke:
DSC1121CM1-100.0000T DSC1121CM1-100.0000T Hersteller : Microchip Technology 1101-21-low-jitter-precision-cmos-oscillator-ds20005613d.pdf Oscillator MEMS 100MHz ±50ppm (Stability) 15pF LVCMOS 55% 2.5V/3.3V Automotive AEC-Q100 6-Pin VDFN SMD T/R
auf Bestellung 3 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.6V
Current - Supply (Max): 22mA
Frequency: 100 MHz