Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1122BE2-050.0000T
DSC1122BE2-050.0000T
DSC1122BE2-050.0000T Microchip Technology
DSC1102-22-Low-Jitter-Precision-LVPECL-Oscillator-DS20006254A.pdf
Hersteller: Microchip Technology
Standard Clock Oscillators MEMS OSC, PECL, 50MHz, 25PPM, 2.5-3.3V, -20 to 70C, 5.0x3.2mm
auf Bestellung 900 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSC1122BE2-050.0000T Microchip Technology
Description: MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVPECL, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-VDFN, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.6V, Current - Supply (Max): 58mA, Supplier Device Package: 6-CDFN (5x3.2), Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Frequency: 50 MHz, Base Resonator: MEMS.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSC1122BE2-050.0000T DSC1122BE2-050.0000T Hersteller : Microchip Technology / Atmel dsc1102_dsc1122_datasheet_mkqbpd11041002_6-967563.pdf Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, High Perf, Single LVPECL Output, -20C-70C, 25ppm
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DSC1122BE2-050.0000T DSC1122BE2-050.0000T Hersteller : Microchip Technology DSC1103-23-Low-Jitter-Precision-LVDS-Oscillator-DS20005745C.pdf Description: MEMS OSC XO 50.0000MHZ LVPECL
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-VDFN
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.6V
Current - Supply (Max): 58mA
Supplier Device Package: 6-CDFN (5x3.2)
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Frequency: 50 MHz