Produkte > MICROCHIP TECHNOLOGY > DSC1123AE2-100.0000
DSC1123AE2-100.0000
DSC1123AE2-100.0000 Microchip Technology
DSC1103-23-Low-Jitter-Precision-LVDS-Oscillator-DS20005745C.pdf
Hersteller: Microchip Technology
Standard Clock Oscillators MEMS OSC, LVDS, 100MHz, 25PPM, 2.5-3.3V, -20 to 70C, 7.0 x 5.0mm
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details DSC1123AE2-100.0000 Microchip Technology
Description: MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD, Packaging: Tube, Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVDS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V, Ratings: AEC-Q100, Current - Supply (Max): 32mA, Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm), Part Status: Active, Frequency: 100 MHz, Base Resonator: MEMS.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
DSC1123AE2-100.0000 DSC1123AE2-100.0000 Hersteller : Microchip Technology / Atmel 20005745A-1149186.pdf Standard Clock Oscillators MEMS Oscillator, High Perf, Single LVDS Output, -20C-70C, 25ppm
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
DSC1123AE2-100.0000 DSC1123AE2-100.0000 Hersteller : Microchip Technology MCHP-S-A0006612827-1.pdf?t.download=true&u=5oefqw Description: MEMS OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Packaging: Tube
Package / Case: 6-SMD, No Lead Exposed Pad
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVDS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 2.25V ~ 3.63V
Ratings: AEC-Q100
Current - Supply (Max): 32mA
Height - Seated (Max): 0.035" (0.90mm)
Part Status: Active
Frequency: 100 MHz